DOĞAL YÖNTEMLER İLE

GÖĞÜS BÜYÜTME

Göğüslerin Büyümesine Destek Olan Mantık Nasıl İşliyor?

Göğüslerde bulunan kaslar daha ince, daha küçük ve daha az sayıdadır. Bu yüzden göğüslerinden memnun olan bir kadın dahi zaman içerisinde beslenme düzeni, hayat tarzı, alışılmış duruş biçimi, kilo alıp verme, doğum ve emzirme dönemleri sonrası dolgunluğunu yitiren göğüslerinden rahatsızlık duyabilir. Bu sebepten dolayı her kadın bazı dönemlerde göğüs büyütme ve hacim kazanma konusunda bazı formül ve yöntemlere ihtiyaç duyabilir.

Göğüslerin büyüklüğü konusunda genetik faktörler de büyük ölçüde rol oynar. Fakat göğüslerimizin tam olarak ölçüsünü ne biliyor muyuz? Yapılan araştırmalar gösteriyor ki kadınların %90’ı göğüs ölçülerini tam olarak bilmedikleri için yanlış sütyen seçimi yapıyor. Göğüslerinizin ölçüsünü bir mezura yardımı ile kolayca ölçebilirsiniz. Göğüs altından enine tüm çevreyi baz alarak yapılan ölçüm, beden ölçüsüdür(2). Meme ucundan sırtın enine genişliğinin ölçüsü de baz alınarak yapılan ölçüm ile beden ölçüsü arasında ki fark cup (1) değerini ifade eder. Bu iki ölçü göğüslerinizin tam ölçüsünü ifade eder. Seçtiğimiz sütyen göğüs ve sırt ölçümüze tam uymalıdır. Bir çok kadın sütyenlerini genç yaşta seçer ve yaş ilerledikçe sütyen ölçülerinin değiştiğini göz önünde bulundurmazlar. Kişiye uygun olmayan sütyen sırt ve bel ağrılarına sebep olmakta ayrıca göğüslerde deformeler oluşmasına yol açmaktadır. Sık giyilen sütyenler göğüslere uygun olmaması neticesinde göğüs kanserine neden olabilirler. Çok küçük sütyen takmak kan dolaşımını azaltarak göğüslerin küçülmesine sebep olur. Göğüsleri büyük göstermek amacıyla kullanılan sıkı ve dolgulu sütyenler ise göğüsleri sıkıştırdıkları için uzun vadede göğüslerin formunu bozabilir.

Göğüslerin hava almasını ve rahatlamasını sağlamak amacıyla sütyen seçimi doğru yapılmalı ve evde ve yatarken sütyen takmamaya özen gösterilmeli. Göğüslerde kan dolaşımını hızlandırmak ve kan dolaşımını arttırmak amacı ile bitkisel yağlarla masaj yapmak faydalı olacaktır.

Göğüslerin büyümesi ergenlikle birlikte 9-14 yaşlarında başlar. Doku oluşumu, genetik ve hormonal faktörler ile tamamlanır. 19-20 yaşlarından sonra büyüme durur. Göğüslerin büyümesini tekrar harekete geçirmek için ergenlik döneminde sahip olunan şartları yeniden oluşturmalıyız. Bunu ise vücudumuza göğüslerin yeniden büyüme zamanı olduğunu düşündürerek yapabiliriz. Bu uygulama yalnızca bize özgü değil vücut geliştiren kişiler de steroid ve protein desteği aldıklarında vücutlarına aynı etkiyi yapmış oluyorlar, bu vücut gelişmesini sağlamak için tamamen doğal bir yol..

Göğüs Büyütmeye Yardımcı Yöntemler

Kadınlık hormonlarının artması ile Göğüslerde etkilenerek büyümeye başlar. Belli gıdaları tüketerek, bu konuda dikkatli seçimler yaparak göğüsleri şunu da büyütmek mümkün. Fakat belirtmek gerekiyor ki her kadının östrojene aynı oranda duyarlılığı olmayabilir bu açıdan düşünürsek denenecek yöntemler her bünyede aynı hızda ve aynı oranda etkili olmayabilir.

  • Vücudumuzda göğüslerimizi cup 10 a çıkaracak kadar fazla östrojen bulunur.
  • Göğüs büyümesini baskılayan hormonları kontrol altına alarak göğüslerimizin büyümesini sağlayabiliriz.
  • Göğüsler, vücut geliştirenin kaslarını şekillendirdikleri gibi aynı mantıkla büyütülebilirler.

Göğüslerin büyümesini sağlamak için yapay östrojeni kesmeliyiz. Vücudumuzun gerçek östrojeni almasını sağlamak için yapay östrojen alımını önlemeliyiz. Östrojen doğal yollardan beslenen bir hormondur. Doğal ve katkısız östrojen üretimine destek olan gıdaları tüketerek gerçek östrojen alımını mümkün hale getirebiliriz.

Göğüslerin dolgun ve hacimli olmasını sağlamak için hamile bir kadının sahip olduğu prolaktin (süt hormonu) seviyesine sahip olmalıyız.

Vücudumuzdaki büyüme hormonu seviyesi ne kadar artarsa o kadar fazla büyüme sağlayabiliriz.

Vücuttaki testosteron oranını azaltmalıyız. Testosteron doğal yollar ile göğüs büyütmenin bir numaralı düşmanı olarak bilinir.

 

Göğüs Büyütme Ameliyatları

Göğüs büyütme ameliyatlarında ise hamilelik planı olanlar, emzirmekte olanlar, fazla kilo oynamaları olanlar için göğüs büyütme ameliyatı yapılması uygun değildir. Bu ameliyatın uygulanması için hamilelik ve emzirme dönemlerinden 6 ve 9 aylık süre geçmesi gerekir ayrıca kilonun stabil kalması gerekmektedir.

Bu ameliyatlarda yaşanan riskler ise kanama, enfeksiyon ve yaranın iyileşme evresinde yaşanabilecek genel riskler ve anestezinin yaratacağı komplikasyonlardır. En sık rastlanan risk faktörü ise kanama sonrası oluşabilecek hematom oluşumudur ve bunu önlemek amacı ile ikinci bir operasyon gerçekleştirmek gerekebilir.

Proteze yakın enfeksiyon oluşumunda protez ameliyatla alınmalıdır. Nadiren göğüs ucunda uyuşmalar yaşanabilir.

Protezin çevresinde oluşan zar dokusu kimi hastalarda kalınlaşıp bozulabilir ve protezin şeklini deforme eder. Bu ikinci bir ameliyatı gerektirebilir. Silikon protezlerde zaman içerisinde deformeler ve sertleşmeler oluşabilir.

 

E-Kitabımla muhteşem sonuçlar alan binlerce kadından biri de siz olun!

Şu Ana Dek Dünya Üzerinde Binlerce Kadının Hayatını Değiştirmiş, Bilinen En Etkili ve Doğal Göğüs Büyütme Teknikleri!

Alıcı Notu: "Göğüs Büyütme Formülü" programını satın aldıktan HEMEN sonra, gecenin 2'sinde bile olsa kullanımınızda olacak PDF formatında bir e-kitaptır! (MAC veya PC'den okuyabilirsiniz)

Satın aldıktan sonra herhangi bir sorunuz olursa ya da teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız, bize yalnızca bir e-posta gönderin ve 12-24 saat içinde cevap verelim.

Faturanızda "clickmerkez.com" ismiyle bir kalem görünecek.

Tüm siparişler %100 gizli ve isimsizdir.

 

GÖĞÜS BÜYÜTME FORMÜLÜ'nü denemeyi kesinlikle hak ediyorsunuz.

Sipariş vererek sadece birkaç dakika içinde okumaya başlayabilirsiniz!


Ödeme sayfamız %100 güvenlidir. 128 bit şifreleme ile korunan özel ‘’https’’ başlıklı sayfalardır. Türkiye' nin en güvenilir satış şirketlerinden ClickMerkez A.Ş. tarafından yürütülen bir sistemdir. Kredi Kartı, PayPal veya BonusPay (Garanti Bank Mobil Ödeme) yoluyla edinmeyi seçerseniz, ödemeniz gerçekleştikten sonra ANINDA indirme linkine yönlendirileceksiniz. Eğer havale yöntemini seçerseniz, bankamızdan onay geldiğinde (ki bu genel de 10 dakikayı geçmez) indirme linkiniz eposta adresinize gönderilecektir. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Size yardım etmek için buradayım!

Ebru Yilmaz,
info@dahabuyukgogusler.com

NOT: Unutmayın, tüm riski göze alıyorum… Yöntemleri uyguladıktan sonra, benim aldığım yaşam değiştiren sonuçları alamazsanız, paranızın her bir kuruşunu geri ödeyeceğim. Kaybedecek neyiniz var ki? Hemen deneyin!


YORUMLAR

Copyright © 2015. Click Merkez. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık